[18 07 2017] :: MOSJONSLØPET «SØRLI-MILA», lørdag 12. august 2017
Mosjonsløp på 5 og 10 km etter hovedveien i
Sørli.
Løp, jogg eller gå, med eller uten tidtaking.

Kl. 09.30: Åpent på Sørli skole, kaffesalg.
Kl. 10.45: Buss fra Sørli-hallen til start 10
km.
Kl. 11.25: Buss fra Sørli-hallen til start 5
km.
Kl. 11.30: Fellesstart 10 km ved Udlandselva,
klasser m/tid og u/tid.
Kl. 11.55: Fellesstart 5 km i Devika, klasse
u/tid.

Klasseinndeling: Deltakere i klasser m/tid,
alder i 2017:
14-15 år, 16-17 år, 18-22 år, 23-34 [...fortsett]
[09 07 2017] :: Våttån Opp 8. juli
Arr: Leksvik Il
Motbakkeløp 5,9km
330 høydemeter

Resultater topp 10
Menn senior
1 Ola Berg Fines,Mosvik IL - Friidrett 23:31.9
2 Sindre Grønflaten, Fjellørnen IL 23:49.2
3 Ebrahim Abdulaziz, Strindheim IL 24:01.9
4 Erik Ulvan Resell, Falken Skjøyter 24:11.6
5 Hallgeir Aapli, Frol IL 24:26.6
6 Ole Marius Bach, Namdal løpeklubb 24:43.6
7 Øystein M. Kristiansen, Selsbakk IF 25:08.2
8 Isak Geberebrhan, Privat 25:31.7
9 Magnus Norøy, Frol IL 25:33.6
10 Erlend Hansen, Lysøysund [...fortsett]
[09 07 2017] :: Bruanesløpet 08.07.2017
Seier til Jonas Riseth i det 4,6 km lange
Brunlanesløpet!

Resultater:
1. Jonas Riseth, Namdal Løpeklubb, 15.35
2. Jonas Hammelow Fridlund, Larvik Ski,
16.29
3. Martin Aadahl, 16.33
[09 07 2017] :: Hornindal Rundt
Henrik Andreas Henriksen med seier i klasse
M19-22 og åttende plass totalt i det 75 km
lange ultraløpet Hornindal Rundt!

Resultater totalt:
1. Eivind Klokkhaug, NTNUI, 10:07:26
2. Anders Myrland, Løplabbet Lade, 10:28:39
3. Niclas Forsmark, Kungsängen, 10:45:50
4. Edvard Vasdal, Strindheim IL/Bøcks
Toppidrett, 10:49:49
5. Arve Åsnes, Svint IL: 10:53:52
6. Truls Grøstad, Sport1 Storgata, 10:57:46
7. Sanna Elkotthelander, Merell/sportsgymsc,
11:20:26
8. Henrik Andreas Henriksen, Namdal [...fortsett]
[02 07 2017] :: St Olavsloppet
news image28. juni – 1. juli
Østersund - Trondheim

Motion Damer
1,Namdal løpeklubb Damer 1, 23:32:47
2,Byåsen IL, 24:16:15
3,St.Olavs Løpedamer, 26:04:54
4,Namdal løpeklubb Damer 2, 26:33:40
5,Værdalsveitjan, 27:39:16
6,Børsa IL Damer, 28:05:21
7,Offerdals SK Damer, 28:09:42
8,Selbu & Tydal Løperteam lag 1 Drek, 28:14:03
9,Byåsen damer, 29:45:49
10,Stimmet, Älvservice, 31:56:47

Motion Herrer
1,Team Lerøy Hitra 1, 18:09:36
2,Strindheim [...fortsett]
Side [1/302] >