[18 08 2017] :: SKAGELØPET 2017
news imageVed Hunn skole, Skage
Søndag 10. september 2017
Start kl. 13:00

Påmelding:
Påmelding ved skolen før start senest kl. 12:15.
Utdeling av startnummer (kun med tid) ved
påmelding/betaling av startkontingent. Kun kontanter.
Start trimklasser fra kl. 12:00.

Klasseinndeling:
Kort løype 3,5 km:
Her er det kun to klasser, trim med eller uten
tidtaking.

Lang løype 8,9 km:
Konkurranseklasser herrer/damer 15 -22 år, 23-34år,
35-49 år og 50 år+
Dessuten en [...fortsett]
[18 08 2017] :: HØSTSAMLING NAMSOS 4.NOVEMBER
SETT AV DATOEN 4. NOVEMBER!
Da arrangerer NLK årets høstsamling i Namsos.
Det vil bli en dagssamling med en god
kvalitetsøkt, faglig påfyll, mat og masse god
løpeprat!
Nærmere info kommer!
[16 08 2017] :: HØSTKARUSELL 2017
news imageNamdal løpeklubb gjentar fjorårets suksess og
arrangerer en løpskarusell i Namsos utover høsten!
Åpen deltakelse for alle uansett klubbtilhørighet!

Sett av følgende datoer:

20.september:
Skarfjellet rundt,ca.10km grus/terreng
(start: Granåsen kl.18.00)

27.september:
KLOMPEN OPP (start: Namsos Ungdomsskole kl.18:00)

4.oktober:
Kontrollmålt 5km (start: Hestmarka Kl.18.00)

Påmelding 30 min. før løpsstart!
Klasse både med og uten [...fortsett]
[15 08 2017] :: Orkdal Energi Mila
10 km
K40-44:
1 Guro Sundal NOR Klæbu Løpeklubb 37:45,
2 Hilde Borkmo NOR Namdal løpeklubb 41:09,
3 Kathrine Hageskal NOR Kyrksæterøra IL 49:25,
4 Eva Schei NOR ORKANGER 49:44,
5 Hanne Formo NOR FLATÅSEN 52:30,
6 Monica Forren NOR Orkdal IL 55:16


M35-39
1 Ebrahim Abdulaziz NOR Strindheim IL 31:14,
2 Mikael Olsen NOR Namdal løpeklubb 33:30,
3 Magnus Alsaker NOR Ranheim IL 34:21,
4 Øyvind Bertelsen-Tangvik NOR Kyrksæterøra IL 35:11,
5 Anders Arvesen NOR TRONDHEIM 37:02, [...fortsett]
[13 08 2017] :: Maria Wågan med ny klubbrekord på 3000m
news imageOrkdal Sparebank Lekene med innlagt KM
Moan idrettspark 13 august
Arr: Børsa IL

KS 3000 m
1,Maria Sagnes Wågan (92) Namdal løpeklubb 9.21,53
2,Katharina Kahrs (85) Strindheim il 10.19,11
3,Vibeke Jensen (95) Strindheim il 10.23,87

MS 3000 m
1,Trond Ørjan Eide (90) Strindheim il 8.23,81
2,Petter Mekvik Rypdal (93) Strindheim il 8.29,53
3,Mats Bjørgum (94) Strindheim il 8.33,75
4,Abdulaziz Mahammedsalih Ebr Strindheim il 8.35,12
5,Ulrik Strømmen Røstad Hovig ( SK [...fortsett]
Side [1/303] >